Araştırmalara Katılım

Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri, araştırmalara veri sağlayarak, veri toplayarak, ya da bizzat araştırmacı olarak bilimsel araştırmalarda yer alabilir. Bu sayfada, yukarıdaki katılım fırsatları duyurulmaktadır. Araştırmalara katılım gönüllüdür. Tüm araştırmalarda, Boğaziçi Üniversitesi Etik Kurulu ilkelerine uyulmaktadır. 

Araştırma Olanakları

- Yabancı Diller Eğitimi Bölümü'nde sürdürülen bir araştırma için ileri seviyede İngilizce bilen katılımcılar aranmaktadır. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. (Eklenme Tarihi: 12 Kasım 2014)

- Native English speaking participants are needed for a research project in Foreign Language Education Department. Detailed information is available here. (Posted on November 12, 2014)

- Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nünde araştırma olanağı. Daha fazla bilgi için https://econlab.boun.edu.tr/ (Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2014)

- Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde yürütülen BAP projesi dahilinde MATLAB ve C++  dillerinde tecrübeli yüksek lisans veya doktora öğrencisi araştırmacı görevlendirilecektir. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.