Dream BiGG başvuruları başladı!

Boğaziçi Üniversitesi Girişimcilik Merkezi ve Teknoloji Transfer Ofisi'nin Tübitak desteği ile gerçekleştireceği Dream BiGG programı potansiyel iş planlarını gerçek girişimlere dönüştürmek için yola çıkıyor.

Dream BiGG, program çerçevesinde olgunlaştırılan girişimleri, sektörlerinde tutunan, değer üreten ve uluslararası vizyona sahip olan şirketler haline getirmeyi hedefliyor.

www.boundreambigg.com üzerinden yapılacak başvuruları blockchain teknolojisi ile korumaya alarak başlayacak süreçte eğitimler, mentorluklar ve teknik desteklerle olgunlaştırılan girişimciler TÜBİTAK tarafından sağlanacak 200.000TL hibe ile Boğaziçi Üniversitesi Teknoparkları ve kuluçka merkezlerinde şirketleşecek, alanlarında lider sanayi kuruluşları ile işbirlikleri ve yatırımcılardan sağlanacak desteklerle güçlenecek, Boğaziçi Üniversitesi uluslar arası programları ile dünyaya açılacaklar.

Program detayları, güçlü işbirliği ve yatırım ağı, ses getirecek eğitmen ve mentorlar hakkındaki gelişmeleri Dream BiGG sosyal medya hesaplarından takip edebilir, www.boundreambigg.com sayfamız, hesaplarımız ve dreambigg@boun.edu.tr e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Hayallerinizi bizimle paylaşmanın zamanı geldi !

 

 

Gelişmeler için bizi takip edin!

https://www.linkedin.com/showcase/dreambigg/

https://www.facebook.com/boundreambigg/

https://twitter.com/boundreambigg

https://www.instagram.com/boundreambigg

Kurum Dışı Proje Süreçleri Destek Kılavuzu Yayımlandı!